Other

First real article.

16. února 2014 v 20:16 | Mish.
Tak jo, klid. Toto je můj první "opravdový" článek na mém novém blogu (úplně první článek bylo zapsání do affs, což není "opravdový", pokud chápte jak to myslím).
Pro začátek bych vám ráda řekla, že blog nebude moje priotita. Mám větší priotity, takže ode mě čekejte vysokou aktivitu první týden a dál trochu nižší. Ne, že bych přidávala článek měsíčně, ale jen aby jste věděli, že nehodlám být na blogu 24/7.
Tohle také není můj první blog, měla jsem pořádné dva a nemyslím si, že by byly špatné, ale nějak mě omrzely a hlavně jsem chtěla psát o něčem jiném (teda, ten druhý byl převážně stejný, jako bude tenhle, ale tady budu víc experimentovat :) ).Chci, aby jste to věděli z toho důvodu, že už mám s blogem zkušenosti, takže pokud někdo bude kopírovat celé články a podobně, není problém to nahlásit. Promiňte, že jsem tak zlá, já nerada.
Dál bych vás chtěla upozornit, že jsem na grafiku lama a jelikož je tohle můj první layout, tak asi nebude fungovat tak, jak má, takže mi odpusťte nedostatky a pokud by jste znali někoho kdo by byl schopný mi udělat layout stejný, bez chyb, tak prosím napište :)
Myslím, že zaměření a všechno ostatní mám napsané v menu, takže to vám sem vypisovat nemusím, snad jediné na co bych vás chtěla upozornit je to, že miluju challenge (takové ty, ve kterých každý den píšete na jiné téma), takže je očekávejte.
Chěla bych říct, že v kolonce 'About me.' v menu, je soupis BOOK, SONG, MOVIE. Zde je kniha, písnička a film (překvapivě), které v této chvíli čtu/poslouchám/divám se? a líbili se mi. Tento nápad jsem převzala z blogu onedirection-ff.blog.cz, ale jelikož ho má spouta dalších blogů, tak nevím jestli je to vůbec nutné zmiňovat, ale já jsem tento nápad viděla poprvé na tomto blogu.
Dále bych chtěla poděkovat MAKY.OREL, která sepsala, jak vytvořit layout pro lamy. Moc se mi to nepodařilo, ale děkuju. :)
A poslední poděkování (já vím, jsem hooodně komlikovaná) patří Bebs. z blogu littledreamers.blog.cz, která mě podpořila v založení tohoto blogu, take obrovksé díky :).
Myslím, že by můj oskarový projev mohl konečně skončit. Zítra vám sem dám něco z módy. :)
Mish.

P.s. Chci světový mír! to říkají modelky ... ne herečky.

Affs?

16. února 2014 v 18:59 | Mish.
Guten tág, pod tento článek pište, pokud vás můj blog zaujal a chcete být v mých affs.
Nebudu vám sem psát nějaké proslovy o tom, co nesmíte, nebo co musíte, ale pár podmínek přece jenom mám.
Prosím, nepište mi k článkům "Obíhám," nebo něco podobného. Článek je na dané téma, tak pokud už v mých affs jste, tak si ten článek přečtěte. Neříkám, že by jste měli číst a komentovat každý článek, každeho baví něco jiného, ale pokud si článek přečíst nechcete, tak ho ani nekomentujte a okomentujte něco, co vás zajímá a jste schopní si to přečíst.
Další věc o kterou vás prosím je to, že by jste mohli na můj blog čas od času zavítat. Ne, že proti mě použijete to, že články vás v poslední době nebavili, tak jste něměli co komentovat. Doufám, že se mi povede přidávát články na různá témata průběžně, takže nebudete tuto výmluvu muset použít.
Také mě budete mít napsané mezi ostatními affs. Tak to budu mít i já.
Za své minulé blogy jsem přišla na to, že ne všichni si moje podmínky přečtou a proto pokud podmínky porušíte, nemusím vás upozornit a smazat si vás affs. Myslím, že tato výhrada je fér, jelikož já zas tak moc těch podmínek nemám. :)

Teď k samotnému zápisu. Do komentáře napište jestli máte nějaké speciální podmínky na mě, jinak si pouze zkontrolujte, že máte máte doplněnou kolonku web, abych vás mohla kontaktovat. :)

Upozorňuji, že neberu každého, protože mi přijde zbytečné brát někoho jen kvůli tomu, abych měla vyšší návštěvnost, za cenu komentování článků, které mě třeba nebaví. Omlouvám se.
Na blog vám napíšu, zda vás beru, nebo ne. :)
Doufám, že tyto "podmínky" nejsou problémem a neodradí vás od zapsání se.
Mish.

 
 

Reklama