Diary

Missing.

20. února 2014 v 12:59 | Mish.
Ahoj, dnes bude takový rychlý článek, protože na večer tu nebudu a už teď nestíhám.
Chtěla bych vám hrozně poděkovat za vaše kladné ohlasy k mém článkům. Moc to pro mě znamená a jsem hrozně ráda, že se vám na mém blogu líbí. Doteď jsem měla blogy, na ktyrých byla návštěvnost dobrá, ale rozhodně jsem si blogerky nezamilovala hned po pár článcích. Jste úžasné a dáváte mi šťávu do dalšího psaní :)
Dnes jdu na ortodoncii (ano, mám rovnátka -.-') a potom hned jedu na divadlo. Vůbec neumím scénař, takže to bude celkem "zábava".
Včera jsem nekoukala ani na ty Brit awards. Byla jsem tak uneváná z nekonečného řvaní, ať se konečně ty hokejky probudí, (no, nepovedlo se.) že jsem na to i zapomněla. Už jsem ale koukala na záznam (těch Brit Awards :D) Kdyby to někdo nevěděl miluju Grimmyho.


17.2.2014

17. února 2014 v 10:27 | Mish.
Ach jo.
Chtěla bych se vám sem vyjádřit k Valentýnu. Je už po Valentýnu, ale já to stejně napíšu. Štve mě to. Ne to, že právě nikoho nemám a nemám s kým slavit, ale to, jak všichni tento svátek sabotují. Pravda, mně taky vadí kýčovité výlohy nebo obrovská srdce uprostřed nákupního centra a celková krutá pravda, že nemám přítele, ale myslím si, že je to nádherný svátek. Chtěla bych mít přítele a chtěla bych dostat trochu toho plevele do vázičky, je to hezké, ne? Takže se snažím si to aspoň tak nejvíc užít. Tento rok se mi to k mé smůle moc nepovedlo a skončila jsem se zmrzlinou u Harryho Pottera, ale to neznamená, že příští rok nebude lepší :)

 
 

Reklama